English | Deutsch | Pусский

Przemysław Dobak - Trener Rozwoju OsobistegoStrona główna 

Przedmiot

Kalendarium i Kontakt


PRZEDMIOT - To Ty decydujesz czy:

- Chcesz być w harmonii z samym sobą?
 
- Chcesz poprawić relacje osobiste, w związku i rodzinie?
 
- Jakie masz relacje zawodowe, z kolegami, szefem i podwładnymi?
 
- Chcesz poprawić efektywność swojej pracy albo całej firmy, znaleźć sposób, by była bardziej efektywna, sprawna i dochodowa?
 
- Chcesz zająć się swoim zdrowiem fizycznym, kondycją psychiczną i duchową?
To jest do zrobienia, a ja jestem po to by pomóc Ci usunąć wszelkie przeszkody, zarówno te zewnętrzne, od Ciebie niezależne, jak i wewnętrzne.
 
Są pytania, które ciągle powracają, recepty, których poszukujemy. Na przykład „jak żyć, żeby było dobrze i miło. Dlaczego jestem sam, dlaczego nie rozumie mnie chłopak, dziecko, rodzic czy szef? Dlaczego moja firma pozornie bardzo dobrze ustawiona bez przerwy sprawia problemy, a ja pomimo wysiłku nie potrafię jej uzdrowić? Kiedy i czy w ogóle znajdę miłość mojego życia?"
 
Na wiele z tych pytań nie znamy odpowiedzi, bo takich odpowiedzi po prostu nie ma. Pomogę Ci, by te pytania stały się możliwe do rozważenia i wskażę jak można je inaczej, zdrowiej, bardziej realistycznie formułować by do takich odpowiedzi się zbliżyć.
 
Życie jest takie jakie jest. Jeżeli bez zastanowienia płyniemy pod jego prąd to zwyczajnie tracimy energię, albo po długiej walce się zmęczymy, i utoniemy, albo nas zniesie i wyrzuci na nieznany brzeg, gdzie w najlepszym przypadku uschniemy z pragnienia. Poprzez stosowane przeze mnie metody możesz nauczyć się jak płynąć w dowolnym kierunku zużywając minimalną ilość energii dla osiągnięcia maksymalnego zysku. Takie świadome płynięcie pozwala czuć się pewnie w wodzie życia, przynosi zaspokojenie i spełnienie, uczy akceptacji, prawidłowej oceny sił swoich oraz wody, która nas niesie.
Strona główna | Przedmiot | Kalendarium i Kontakt

@ PRZEMYSŁAW DOBAK - Trener rozwoju osobistego
© 2012 by ZUZANNA MIELNICZUK PHOTOGRAPHER. All rights reserved.